404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як копати
Існує величезна кількість модифікацій картоплезбиральний комбайн: бункерний і елеваторний; однорядний, дворядний і чотирирядний; причіпної і самохідний. Як вибрати підходящий для господарства варіант і не прогадати в ціні? Експерти радять спиратися на досвід сусідніх господарств.

ЗЕМЛЯ-МАТИ ВРОЖАЮ
Родючість грунту - це сукупність властивостей грунту (вміст гумусу, доступних для рослин поживних речовин, вологи, повітря та інших), що забезпечує врожай сільськогосподарських рослин. Розрізняють потенційне (природне) і ефективне (придбане під впливом обробки, добрив, меліорації) родючість грунту. Завдяки високому вмісту гумусу в досить потужному горизонті, кращими вважаються українські чорноземи.

Полюбіть цибулю-порей.
Полюбіть цибулю-порей. А сьогодні трохи про лук порее. Цікаво, що в одних виданнях пишуть цю назву через дефіс, в інших просто окремо.

Агротехнологія вирощування озимого вікі
Місце в сівозміні Віку волохату зазвичай обробляють як озиму культуру в суміші з озимими злаками, але можна її висівати також навесні і влітку в суміші з яровими. Вона не пред'являє великих вимог до попередників, але призначені для неї поля повинні бути рано звільнені, щоб своєчасно обробити грунт та накопичити вологу.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ беладона звичайна
Белладонна - багаторічна трав'яниста рослина сімейства Пасльонові, з добре розвиненою кореневою системою. У перший рік вегетації утворює гіллястий стрижневий корінь, в наступні роки - многоглавий зелене кореневище. У прикореневій шийки закладаються підземні нирки, з яких навесні відростають кілька прямостоячих, гіллястих стебел, висотою 1,3-1,8 м.


   2010